Seznam prijavljenih

Seznam prijavljenih 2018-02-13T22:35:14+00:00
Tek - razdaljaSpolImePriimekLeto rojstvaKlub / EkipaPlačano
21 kmMoškiKristjan Premuž1991 ne
21 kmMoškiSEBASTJAN KRUŠNIK 1973KAVARNA ZVEZDA DELI ne
21 kmMoškiJanezJaklič1967 da
6 kmŽenskaStankaOsterc1966 da
10,5 kmMoškiUrbanTajnšek1985 da
21 kmMoškiBlaž Vošnjak1972 da
6 kmŽenskaNikaKočevar1976 ne
6 kmMoškiSašoKočevar2008 ne
6 kmMoškiSamuelPušnim1973 ne
21 kmMoškiDamjanŽerdin1976 da
10,5 kmŽenskaSonjaPečnik 1970 da
21 kmMoškimatejnapotnik1984 ne
10,5 kmŽenskaAlenkaMernik1963 da
21 kmMoškiTomažRojšek1964Urbani tekačida
10,5 kmMoškiALANKLJUČARIČ1974TD SAVINJČANne
10,5 kmŽenskaManuelaGolob1994 ne
21 kmŽenskaBernyCeplak Poznic1978Slovenska vojskada
10,5 kmŽenskaTinaŠpilak1991OMVne
10,5 kmMoškiBrankoRupnik1960 ne
6 kmŽenskaFranka Perič Podsedenšek1979 da
6 kmMoškiTadej MihaelPodsedenšek1979 da
21 kmŽenskaAnjaFinkšt1990 da
21 kmMoškiMarkoGostečnik1960mleko brez GSOda
6 kmMoškiGregorKovac1978 ne
21 kmMoškiMarko Nusdorfer1991 da
10,5 kmŽenskaMarjetaKarat1973 da
6 kmŽenskaAngelcaMastnak1962 ne
10,5 kmMoškiAntonMali1956 ne
10,5 kmMoškimariopožonec1990 da
21 kmMoškiApolon Marolt1958Martiseda
21 kmŽenskaUrškaMarolt1963Martiseda
21 kmŽenskaMartinaMarolt1990Martiseda
21 kmŽenskaSaraMajer1988 ne
21 kmMoškiMatejLetojne1990Šd Lepa Njivada
6 kmŽenskajanamatjašec1989 da
6 kmŽenskaLaraMeh2008Kepičida
6 kmMoškiPrimožMeh1977Kepičida
10,5 kmŽenskaNatašaHočevar Meh1976Kepičida
21 kmŽenskaMatejaHočevar1978Kepičida
21 kmMoškiBlažVodončnik1986 da
10,5 kmMoškiBlažMeh1993 da
21 kmMoškiTomažMajer1962 da
6 kmMoškiMatej Sovič 1983TD Savinjčan ne
6 kmMoškiMatejMatko1991ŠD Lepa Njivada
21 kmMoškiDARKO KRALJ 1964TD SAVINJČAN ne
21 kmŽenskaSuzanaDanojević1984 da
21 kmMoškiRokGoltnik1989Sd Lepa Njivada
21 kmŽenskaMancaŽerovnik1975 da
6 kmMoškiJaroŽerovnik2009 da
21 kmŽenskaDARINKAPRESEČNIK1981 da
21 kmŽenskaŠpelaRežek1985 ne
10,5 kmŽenskaLidijaGoričan1980 da
6 kmMoškiMitja Matjaž1987ŠD Lepa Njivada
21 kmMoškiMatijaZajšek1974NUBIAda
6 kmŽenskaEditaWolf1976NUBIAda
6 kmŽenskaHanaWolf Zajšek2005NUBIAda
6 kmMoškiSvenWolf Zajšek2004NUBIAda
6 kmŽenskaNikaZajšek2004NUBIAda
10,5 kmŽenskaKsenijaAndrejek1984NUBIAda
10,5 kmMoškiPeterZajšek1974NUBIAda
21 kmŽenskaNatašaKotnik1975 da
10,5 kmMoškiPeterPlevčak1989 da
10,5 kmŽenskaBarbaraPavlin1976 ne
21 kmMoškiSrečoČrep1965 da
10,5 kmMoškiDejanBabić 1981TD SAVINJČAN ŽALEC da
10,5 kmMoškiMarkoPikl1981TDSavinjčanda
21 kmMoškiFranciOblak1967ŠD LANda
6 kmŽenskaUrssulaSteblovni1970 da
10,5 kmŽenskaKLAVDIJAPRAH OPREŠNIK1979 da
10,5 kmŽenskabarbarapirnat1981 da
21 kmŽenskaAnitaUrbanc1975Triatlon klub Velenjeda
10,5 kmŽenskamajastropnik1986 da
10,5 kmMoškiŽanŠinkovec1988 da
10,5 kmMoškiJureUgovšek1985/da
10,5 kmMoškiRokGodler1989Klub vzajemnada
10,5 kmMoškiVjeran - FrankHanžel1976 da
21 kmŽenskaAnaSodnik1988 da
21 kmŽenskaMancaColarič1988 da
10,5 kmŽenskaIRENAVIDMAR1966 da
10,5 kmMoškiEVGENMESESNEL1969 da
6 kmMoškiBoštjanOblak1988ŠD Lepa Njivada
10,5 kmMoškiJanezKastelic1966ART AtlanticRuningTeamda
10,5 kmMoškiNejcKastelic2003ART AtlanticRuningTeamda
6 kmŽenskaMonikaKastelic1993 da
6 kmMoškiMitjaSmolič1987 da
6 kmŽenskaMarijaKastelic1974 da
6 kmMoškiJanKastelic1998 da
21 kmMoškiMihaOjsteršek1991Štangica Teamne
21 kmMoškiMihaRataj1991Štangica Teamda
6 kmŽenskaAnjaBrecl1984 da
21 kmMoškiDavidBezovnik1992 da
6 kmŽenskaAnjaAvberšek1993Štangica Teamda
10,5 kmMoškiAlešKrumpak1989BŠPPSRFCda
10,5 kmŽenskaTeja Ermenc1995 da
6 kmMoškiVidKotnik2006 da
10,5 kmŽenskaSuzana KRALJ1967TD Savinjčanda
10,5 kmŽenskatadeja ravlan1984 da
10,5 kmMoškiAndrejJurič1975djusipusida
10,5 kmMoškiMarkoJurič1975djusipusida
10,5 kmMoškiDejan Sevčnikar1997djusipusida
10,5 kmMoškiŽigaKugonič1999djusipusida
6 kmŽenskaKarmenLedinek1990djusipusida
6 kmMoškiEmilJuvan1965djusipusida
6 kmŽenskaNikaJuvan1997djusipusida
10,5 kmMoškiAljažJurič1999djusipusida
10,5 kmMoškiSašoJazbec1964 da
6 kmŽenskaDarja Rožič1964 da
21 kmMoškiJOŽEŽNIDAR1950 da
10,5 kmMoškiDomenPečovnik2001 da
6 kmŽenskaJožicaMarovt1962Apartmaji in wellness center Korošecda
21 kmMoškiVikiUršnik1964Apartmaji in wellness center Korošecda
6 kmŽenskaMojcaJavornik1970Apartmaji in wellness center Korošecda
10,5 kmŽenskaUrška Rebrčnik1970Apartmaji in wellness center Korošecda
21 kmMoškiMarjanŠpende1969Apartmaji in wellness center Korošecda
6 kmŽenskaZvonkaBobnar1974Apartmaji in wellness center Korošecda
10,5 kmMoškiDejanTajnik1981Apartmaji in wellness center Korošecda
10,5 kmMoškiStankoJavornik1962Apartmaji in wellness center Korošecda
6 kmŽenskaJožicaVodovnik1962Apartmaji in wellness center Korošecda
10,5 kmMoškiDomenBele1987Apartmaji in wellness center Korošecda
10,5 kmMoškiDarjan Grof 1986 ne
6 kmMoškiLovro Pečnik1998ŠD Lepa Njivada
10,5 kmMoškiPeterPolcnik1991Polcnikda
21 kmMoškiKlemenPetek1997 ne
21 kmMoškiRokSvetko1987Rok`s gymda
21 kmŽenskaKatjaPantar1986Rok`s gymda
21 kmMoškiIzidorRovšnik1978 da
21 kmŽenskaurškačopar1972 da
10,5 kmMoškiZdenkoŠtrukelj1967 da
21 kmMoškiDomenOrosel1990 da
10,5 kmMoškiDarkoJegovnik1975TD Savinjčanne
21 kmMoškiGrega Pirc1970FotoPircda
10,5 kmMoškiPeter HorvatHorvat1977 ne
10,5 kmŽenskaKarmen Horvat1976 ne
6 kmMoškiANDREJPERKO1964 da
21 kmMoškiBoštjan Fuks 1978 ne
10,5 kmMoškiIgorKranjc1964Kranjčevi tekačida
10,5 kmMoškiIzidorKokovnik1985Kranjčevi tekačida
10,5 kmŽenskaDianaKranjc1996Kranjčevi tekačida
21 kmMoškiMatejKranjc1973Kranjčevi tekačida
6 kmŽenskaMarjanaFabjan1957 da
10,5 kmMoškiDomenKocjan1995Kranjčevi tekačida
10,5 kmŽenskaArijanaSteblovnik1964 da
6 kmMoškiJakaKranjc2008Kranjčevi tekačida
10,5 kmMoškiMihaKranjc2004Kranjčevi tekačida
10,5 kmMoškiVIKTORLIČEN 1978 ne
10,5 kmMoškiJernejRavnikar1994Kranjčevi tekačida
10,5 kmŽenskaRomanaRobnik1991ENERGETIK ŠPORTda
21 kmMoškiSebastienJanež1976 da
21 kmŽenskaKatjaStradovnik1990ENERGETIK ŠPORTne
10,5 kmMoškiMihaPetelinek1992 da
10,5 kmŽenskaLucijaPoličnik1978ENERGETIK ŠPORTda
10,5 kmMoškiJanezAžman1979 da
6 kmŽenskaAnjaObranovič1985 ne
6 kmMoškiAleksanderSlapernik1976 ne
6 kmMoškiMatjažLetojne1999ŠD Lepa njivada
6 kmMoškiFrancVeršnik1965 da
10,5 kmŽenskaAljaForštner2000 da
10,5 kmŽenskaALENKASKOK1960 da
10,5 kmMoškiJanezPustoslemšek1982ENERGETIK ŠPORTda
10,5 kmŽenskaKlaudijaBremec1976Energetik športda
21 kmMoškiDavidŽerjav1983 da
21 kmŽenskaUrškaFinkšt1970 da
10,5 kmŽenskaJASMINASLEMENJAK1982 da
10,5 kmŽenskaAndrejaPoznič1982ŠD Tinje (individualna prijava)da
10,5 kmŽenskaNatalijaRoškar Pristovnik1970/da
10,5 kmŽenskaDorotejaKRAJNC1972Grupa T.N.T.da
10,5 kmMoškiMatjažKRAJNC1970Grupa T.N.T.da
6 kmŽenskadašakolar1987zd žalecda
6 kmŽenskanatašasitar1987zd žalecda
6 kmMoškinejcdonko1988zd žalecda
10,5 kmŽenskabarbaraholcer1980zd žalecda
10,5 kmMoškijurekovač1978zd žalecda
10,5 kmMoškimarjangolob1949zs žalecda
10,5 kmŽenskaema janko1962 da
10,5 kmMoškiKlemenHribernik1995ZD ŽALECda
10,5 kmŽenskaAleksandraHribernik1971ZD ŽALECda
6 kmŽenskaIrenaVučina1967 da
10,5 kmMoškiEdvardVučina1962 da
10,5 kmŽenskaJANJAŠTIGLIC1973 da
21 kmMoškiTomažRobida1989ŠD Lipada
6 kmMoškiAljaž Strnišnik 1999/da
10,5 kmŽenskaEmaKotnik1988 da
6 kmŽenskaKatjaKranjc1977Kranjčevi tekačida
6 kmMoškiAnžeKranjc2008Kranjčevi tekačida
10,5 kmŽenskaMajaFabjan1983 da
10,5 kmŽenskaMacaJuvan 1956/da
6 kmMoškiRokTajnšek1980 da
10,5 kmMoškiMilanVivod1966 da
10,5 kmMoškiJernejVivod1994 da
6 kmŽenskaMatejaVivod1966 da
10,5 kmMoškiandrejzonta1980 da
6 kmMoškiGašper Pečnik 1995ŠD Lepa njivada
10,5 kmŽenskaNataša Vrčkovnik 1971 ne
10,5 kmŽenskaJožica RosensteinROSENSTEIN1959 da
21 kmMoškiDenisGuzelj1975Energetik športda
21 kmMoškiAljažPlevnik1989 da
6 kmMoškiCeneBrglez2009 da
6 kmŽenskaSanjaBrglez1975 da
21 kmMoškiPeterBrglez1976 da
6 kmŽenskaMarjanaŠander1973 da
10,5 kmŽenskaMartinaBukovec1963 da
10,5 kmMoškiBoštjanHorvat1975VEGAN.SIda
10,5 kmMoškiŽigaROSENSTEIN1989 da
10,5 kmŽenskaMajaCajner1992 da
10,5 kmMoškiblažkrajnc1978zd žalecda
10,5 kmMoškiMitja Pokleka1977ŠKD TEŠda
6 kmŽenskaVesna Konovšek1982ŠKD TEŠda
21 kmMoškimiroslavračič1973štkd neviodunumda
6 kmMoškiMaiPokleka2008ŠKD TEŠda
10,5 kmMoškiZoran Goršek1972ŠKD TEŠda
10,5 kmŽenskaSuzanaBrglez Goršek1972ŠKD TEŠda
10,5 kmMoškiJožeZagar1990ŠKD TEŠda
21 kmMoškiKlemen Žnidar1983ŠILTda
6 kmMoškiAmbrožSkornšek2001 da
10,5 kmMoškidejanuršnik1985 da
6 kmMoškiŽigaBožič1993 da
21 kmMoškiMilanĆulibrk1980mcsoftware.netda
10,5 kmMoškiVladoJanko1950maraton savinjada
21 kmŽenskaAnitaGregorc1973Energetik športda
6 kmMoškiJožeRajter1976 da
10,5 kmMoškiDavidKramer1976 da
10,5 kmŽenskaBrankaKramer1979 da
10,5 kmŽenskaTanjaLeskovar1978NUBIAda
6 kmŽenskaStanka Dolar1975 da
10,5 kmMoškiIvoBenko1956Lj tekačida
21 kmMoškiAlenAbdurahmanović1976 da
6 kmŽenskaUrškaMošnik1995ŠKD TEŠda
21 kmMoškiKirilSpirovski1984N/Ane
10,5 kmMoškiSimonVolarič1989 da
10,5 kmMoškiMaticSlatinjek1988 da
10,5 kmMoškiMihaMočnik1989 ne
10,5 kmMoškiTomažCerar1988 da
6 kmŽenskaLinaUjčič Vrhovnik2007 da
10,5 kmMoškiSilvesterGorjup1977 da
6 kmŽenskaNea Napotnik2004 da
6 kmMoškiTomažGerbec1978 da
10,5 kmMoškiGregorFidej1986 da
10,5 kmŽenskaDARINKABOŠNAK1949 da
21 kmŽenskaNatašaBreznikar1969Lj tekačida
10,5 kmŽenskaLidijaSelič1980 ne
21 kmMoškiMirkoVojinović1966Maratonci Pančevoda
10,5 kmŽenskaTinaŠtok1978 da
6 kmŽenskaJasmina Grlica1988ŠKD TEŠda
6 kmŽenskaMelita Trbovšek1975ŠKD TEŠda
10,5 kmMoškiAndrejGrlica1983ŠKD TEŠda
10,5 kmMoškiMatjažNovak1981ŠKD TEŠda
10,5 kmMoškiSimonŠtumpfel1980ŠKD TEŠda
10,5 kmŽenskaLarisaBrancelj Jakop1991 da
10,5 kmŽenskaAlijanaŠlehta1974 da
10,5 kmMoškiJankoVačun1978 da
6 kmŽenskaUrškaŠmigl1985 da
6 kmŽenskaAnjaLončarek1997 da
21 kmMoškiMilošBarut1966Tek.sida
6 kmŽenskaTatjanaBrumat1966 da
10,5 kmMoškiSimonKumprej2003 da
21 kmMoškiGregorŠtrakl1972Gamsi Celjskida
21 kmMoškiRadomirBerlak1961 da
10,5 kmŽenskaNatasaBende1994 ne
21 kmMoškiMarkoZagorc1982 ne
21 kmMoškiRobertStranjak1979SPINNTEAM LOGATECda
6 kmŽenskaUršaStranjak1982SPINNTEAM LOGATECda
21 kmMoškiPETERGRM1974 da
10,5 kmŽenskaRomanaStojnšek1988Vegan.sida
21 kmMoškiMetodKosmač1985 ne
21 kmMoškiMarkPrelec1989/da
10,5 kmŽenskaPiaPoljansek1993/da
6 kmMoškiJasonBlake1972 da
6 kmŽenskaNina EllenBlake2005 da
6 kmŽenskaNinaBošnjak1985 da
21 kmMoškiVojkoPavlic1971 da
6 kmMoškiTomažKumer1973Planinsko društvo Vinska Gorada
6 kmŽenskaTanjaRazgoršek Kumer1985Planinsko društvo Vinska Gorane
10,5 kmŽenskaLarisaHabinger1991 ne
21 kmŽenskateaoberdank1986 da
21 kmŽenskasabinekozar1971 da
10,5 kmMoškiPeterPokleka1980 ne
10,5 kmMoškiIvoMaglica1963 da
10,5 kmMoškiMatejKompan1988 da
21 kmMoškiELVISCERNATIČ1980 da
10,5 kmMoškimatjaž bahar1963 da
6 kmMoškiDejanGosar1982ŠD BSHda
6 kmŽenskaAnaStropnik1967 da
6 kmMoškiAndrej Matko1995 ne
6 kmŽenskaMatejaOblak1980ŠD Lepa Njivada
10,5 kmMoškiJANILIKAVEC1968SVda
10,5 kmMoškiROBERTKOVAČ1974SVda
10,5 kmMoškiJože Krapež1969SVda
21 kmMoškiBoštjanŠtiglic1971ŠD BSHda
10,5 kmMoškiGregorDrobež1984ŠD BSHda
21 kmMoškiBorisGosar1976ŠD BSHda
10,5 kmMoškiKlemen Kodrun1990ŠD BSHda
10,5 kmMoškiBlažDrev1991ŠD BSHda
10,5 kmŽenskaPetraBitenc1971ŠD BSHda
10,5 kmŽenskaSuzanaFerenc1977ŠD BSHda
6 kmŽenskaKatarinaSkornšek1977ŠD BSHda
6 kmMoškiZoranMarkovič1971ŠD BSHda
10,5 kmŽenskaMojcaUršnik1965ŠD BSHda
6 kmMoškiTomažStenšak1977ŠD BSHda
10,5 kmMoškiBrankoZavolovšek1963ŠD BSHda
6 kmŽenskaPetraŽagar1987ŠD BSHda
6 kmŽenskaMojcaKnez1985ŠD BSHda
6 kmMoškiStane Weiss1970ŠD BSHda
6 kmMoškiGregorRočnik1979ŠD BSHda
21 kmŽenskaErnaPUDGAR1955 ne
21 kmMoškiAleksanderŠtravs1988Štangica teamne
21 kmMoškiArgirKyrinov1969 ne
6 kmŽenskaPetraRebol1993 ne
10,5 kmMoškiRomanMežnar1974 da
10,5 kmŽenskaMojcaKuhar1994 da
21 kmMoškiBogomirDolenc1976Športno-dobrodelni projekt 42 maratonov v 42 dnehne
10,5 kmŽenskaDanicaKrajnc1958SAVINJSKI TEKAČIda
10,5 kmMoškiTadejAleš1996 ne
6 kmŽenskaAlenkaŠtramcar1973 da
6 kmŽenskaAlenkaHriberšek1979 da
6 kmŽenskahelenasaje1973 da
6 kmŽenskaVlastaRamšak1982 da
6 kmŽenskaLIDIJARIHTAR1977 da
10,5 kmMoškiBoštjanVaš1981 da
6 kmŽenskaMojcaZapušek1977 da
6 kmŽenskaAleksandraBizjak1972 da
21 kmMoškiMitjaDebelak1983 da
6 kmŽenskaTeodoraJakop1971 da
10,5 kmŽenskaBrigitaŠuper1981 da
10,5 kmMoškiBlažPusovnik2004 da
6 kmŽenskaNatašaPusovnik1974 da
6 kmŽenskaZvonkaPurnat1961ENERGETIK ŠPORTda
6 kmŽenskaJasnaGolež1994 da
10,5 kmMoškiŽanOzim1992 da
10,5 kmMoškiZLATKOVESELIČ1955 da
10,5 kmMoškiVidVisočnik1991 da
21 kmMoškiNinoŠpan1993 da
21 kmMoškiTineVeg1984 da
21 kmŽenskaNatasaKidric1985 da
10,5 kmMoškiVINKOJOST1978 da
6 kmŽenskaBarbara Slatinšek 1981 da
10,5 kmŽenskaLidijaJohan1993 da
21 kmŽenskaTjašaSotlar1994 da
21 kmMoškiAlanŠemenc1974Kovinoplastika Benda d.o.o. da
6 kmŽenskaAngelikaStropnik1995 da
10,5 kmMoškiAnžeMlinarič1981 da
6 kmMoškiOžbejMežnar2000 da
10,5 kmMoškiMaxime Radde1979 da
10,5 kmMoškiBorutLožar1970 da
10,5 kmMoškiBojanPusovnik1970 da
10,5 kmMoškiTomErznožnik1990 da
6 kmŽenskaTejaVodušek1989 da
6 kmŽenskaDarjaTavčar1980 da
10,5 kmŽenskaKatjaErmenc1992 da
6 kmŽenskaAnaKavnik1989 da
6 kmŽenskaKatjaVeligošek1978 da
6 kmŽenskaKatarinaKuhar2002 da
10,5 kmMoškiMihaKovač1991 ne
21 kmMoškiRobertSemprimožnik1968 ne
21 kmMoškiRobertoTremolada1973 da
21 kmŽenskajasmina Nina pungartnik1979 ne
6 kmMoškiJanKramer1994Športno društvo Gmajna Varpoljeda
10,5 kmMoškiTomažBele1974ENJOYMENTda
6 kmŽenskaTADEJASITAR1978 da
10,5 kmŽenskaDominikaPodgoršek1980 da
6 kmMoškiMiha Korenjak1988 da
6 kmMoškiLukaKorenjak1992 ne
10,5 kmŽenskaTanja Uštar 1982 da
10,5 kmŽenskaMatejaOkrogar1977 da
21 kmMoškiDragoKočar1977 da
10,5 kmMoškiMirkoRobida1974 da
21 kmMoškiAndrejTušek1979ŠD HSEda
6 kmMoškiTomažMihelič1980ŠD BSHda
10,5 kmMoškiRobiDimec1980 da
6 kmMoškiAndrejPrelaz1978ŠRD KRAS - Run for Lifeda
10,5 kmMoškidejanPinterič1977 da
6 kmMoškiTimGradišek1995 da
6 kmŽenskaAnjaŠuperger1993 ne
6 kmMoškiUrošBlazinšek1977 da
21 kmMoškiMarkoPokleka1982MP ZONEda
21 kmMoškiMarkoKrenker1986GO VEGANda
10,5 kmMoškiBranko Brumen1975Ak ormožda
10,5 kmMoškiDejanPrelog1971 ne
10,5 kmŽenskaHELENABOGATAJ1967 ne
6 kmŽenskaKajaRepenšek1995 ne
6 kmŽenskaKatarinaRobnik1990 da
10,5 kmŽenskaRomanaBezjak1963 da
10,5 kmMoškiSlavkoKrajnčan1965Nsk toper celjeda
6 kmŽenskatanjakočevar1977zd žalecne
6 kmMoškiMihaKveder1989AD Stajerskada
6 kmŽenskaStellaSviben2006 ne
6 kmŽenskaAlenka Verbuč1993Franky's pubda
6 kmMoškiMatejVerbuč1997Franky's pubda
10,5 kmMoškiRokFale1983 da
6 kmŽenskaMojca Brezovnik1992Franky's pubda
10,5 kmŽenskaInesVidovič1977Antilopeda
10,5 kmŽenskaAnjaDrev1997 da
6 kmŽenskaKlaraNemec1995AD Štajerska da
10,5 kmMoškiTeoBenkovič2001 da
10,5 kmŽenskaUrškaStropnik Šonc1973Antilopeda
21 kmŽenskaFANIKREBS1961 ne
6 kmŽenskaMAKSIM LARA BEDRAČ2007 ne
6 kmMoškiAlešBrezovnik1978KLS Gazeleda
6 kmŽenskaMajaGermadnik1994KLS Gazeleda
10,5 kmMoškiRikiKrebs1975KLS Gazeleda
10,5 kmMoškiAndrejOblak1962KLS Gazeleda
10,5 kmMoškiAljažTrbovšek1994KLS Gazeleda
6 kmMoškiLukaZgojznik1982KLS Gazeleda
10,5 kmMoškiNikoBrinovšek1983KLS Gazeleda
6 kmMoškiLeonGluk2004KLS Gazeleda
6 kmMoškiMarkoGluk1974KLS Gazeleda
6 kmŽenskaMatejaSolar1974KLS Gazeleda
6 kmMoškiŽigaSolar2003KLS Gazeleda
6 kmŽenskaIrenaBrezovnik1983KLS Gazeleda
6 kmMoškiTomažBlatnik1973KLS Gazeleda
6 kmŽenskaNicoleBlatnik2007KLS Gazeleda
6 kmŽenskaIrenaŠtrukelj1969KLS Gazeleda
6 kmMoškiGašperTrbovšek1997KLS Gazeleda
10,5 kmŽenskavidaLeskošek1980 da
6 kmŽenskaFranjaZavolovšek1975 da
10,5 kmMoškiDomenVodlan1992 da
21 kmMoškiDamjanKrajnc1969 ne
6 kmŽenskaAnjaMikek1986KLS Gazeleda
21 kmMoškiBoštjanPilih1989KLS Gazeleda
21 kmMoškiTilRozman1982 ne
6 kmŽenskaNinaKrajnc1981TEAMda
10,5 kmMoškiJureUranjek1975Kompasda
10,5 kmŽenskaMajaŠtangelj1978Kompasda
10,5 kmŽenskaLauraJurca1988Kompasda
21 kmMoškiMatevžHrovat1975Kompasda
PRIJAVI OTROKA
PRIJAVI SE
Naročite darilni bon

Iščete izvirno darilo?

Podarite darilni bon Maraton Savinja za brezplačno prijavo na tek.
Naročite darilni bon
Všečkaj našo Facebook stran in bodi z vsem na tekočem

Iščete izvirno darilo?

Podarite darilni bon Maraton Savinja za brezplačno prijavo na tek.

Darilni bon Maraton Savinja

Naročite darilni bon Maraton Savinja